Simply Speaking | Język angielski w Simply Speaking
Proponujemy kursy języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy zarówno kursy indywidualne, jak i grupowe, dla wszystkich grup wiekowych. Oferujemy również zajęcia dla firm z zakresu języka w biznesie. Zajęcia odbywają się w czasie odpowiadającym kursantom, są prowadzone w języku obcym. Uważamy, że najskuteczniejsze w nauce języków są zajęcia prowadzone dwa razy w tygodniu z co najmniej jednodniową przerwą na powtórzenie i utrwalenie wiadomości.
szkoła języków obcych szkoła językowa, nauka języków obcych, język angielski
20375
page-template-default,page,page-id-20375,page-child,parent-pageid-1012,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.2,vc_responsive
 

Angielski

W jaki sposób nauczamy?

W Simply Speaking stosujemy tradycyjną metodę nauczania. Najważniejszy jest dla nas Klient, jego satysfakcja i postępy w nauce języka.

Dostosowujemy się do wieku i oczekiwań Słuchaczy.

Proponujemy kursy języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy zarówno kursy indywidualne, jak i grupowe, dla wszystkich grup wiekowych.
Oferujemy również zajęcia dla firm z zakresu języka w biznesie.
Zajęcia odbywają się w czasie odpowiadającym kursantom, są prowadzone w języku obcym. Uważamy, że najskuteczniejsze w nauce języków są zajęcia prowadzone dwa razy w tygodniu z co najmniej jednodniową przerwą na powtórzenie i utrwalenie wiadomości.

Zwracamy uwagę na 5 umiejętności:

Konwersacje
Czytanie ze zrozumieniem
Rozumienie ze słuchu
Formułowanie wypowiedzi pisemnych
Stosowanie struktur leksykalno – gramatycznych w praktyce

 

Przygotowujemy do egzaminów:

FCE, CAE, TOEIC, TEFL
maturalnego
gimnazjalnego

Lektorzy języka angielskiego