Simply Speaking | Kaśka
20308
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20308,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.2,vc_responsive
 

Kaśka

ABOUT THIS PROJECT

Nauczanie to moja pasja, dzięki czemu potrafię doskonale zmotywować moich Uczniów i zarazić ich miłością do języka.

W to co robię, wkładam całe swoje serce. Głównym celem, jaki stawiam sobie na zajęciach, jest przekazywanie posiadanej wiedzy w taki sposób, by zainteresowała Słuchacza, inspirować Go do dalszej pracy, samodzielnej nauki i rozwijania umiejętności.

Niektórzy twierdzą, że jestem bezlitosna. Ja sądzę, że jestem wymagająca, bo chociaż nauka języka może być przyjemna, osiąganie dobrych rezultatów wymaga pracy i wysiłku, zarówno ze strony nauczyciela, jak i ucznia:)

Obecnie większość moich uczniów stanowią dorośli, którzy językiem obcym posługują się na co dzień w pracy, maturzyści, oczekującyszybkiego przyrostu wiedzy i osoby w średnim wieku, które emeryturę zamierzają spędzić w podróży. Uwielbiam również uczyć młodzież, swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam we wrocławskim gimnazjum. Spędziłam tam cudowne cztery lata, które dały mi mnóstwo satysfakcji i możliwość uczestnictwa w życiu młodych, wspaniałych ludzi, którzy nauczyli mnie być może więcej, niż ja ich.

Aktualnie realizuję swoje marzenia prowadząc szkołę językową Simply Speaking. W wolnych chwilach uprawiam jogę – więc gdy świat staje na głowie – staję razem z nim!

Do zobaczenia na zajęciach!

CATEGORY:
Angielski