Simply Speaking | Sara
20455
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20455,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.2,vc_responsive

Sara

ABOUT THIS PROJECT

Welcome!

Nazywam się Sara i mam przyjemność nauczać języka angielskiego w Simply Speaking. Pomimo tego, że pracuję tu od niepełnego roku zadomowiłam się na dobre. Każdy dzień pozwala mi na rozwój, dopracowywanie swoich umiejętności oraz zdobywanie doświadczenia. Co ważniejsze, każdy dzień przynosi nowe wyzwania, nowych ludzi oraz coraz większą chęć do nauczania – zwłaszcza widząc pilnie pracujących uczniów. To, co robię płynie z mojego serca, bo to właśnie angielski zagnieździł się tam już w najmłodszych latach mojego życia i pozostał do dziś. By sprawdzić swoje umiejętności staram się rozmawiać z native speakerami – jak dotąd udało mi się odwiedzić Anglię i Australię, jednak dla mnie to wciąż mało – planuję więcej podróży, by nasycić swój apetyt.

Angielski jest językiem, który oprócz tego, że jest nam potrzebny już niemalże w życiu codziennym pozostawia nam również spore pole na to by zapłonąć do niego ogromną pasją – ze względu na jego urok postaram się rozbudzić to zamiłowanie także w Tobie!

Zapraszam!

CATEGORY:
Angielski