Simply Speaking | Wojtek
20449
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20449,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.2,vc_responsive

Wojtek

ABOUT THIS PROJECT

Salvete, pueri et puellae!

Wbrew temu, z czym łączono moje imię, nigdy nie chciałem zostać strażakiem. Decyzja o zostaniu nauczycielem języka angielskiego zapadła na pierwszym roku studiów jeszcze (gdzieś hen, hen daleko) na wschodzie w murach Akademii Podlaskiej w Siedlcach. Tam też przekonałem się, że nauka i wiedza są największą nagrodą dla takiego niepokornego ucznia, jak ja. Stąd też po ukończeniu studiów I stopnia postanowiłem zachęcić podobnych sobie do nauki. I wszystko się zaczęło.

Następny przystanek, to Uniwersytet Warszawski, gdzie na studiach II stopnia zmagałem się ze wszystkimi rodzajami tłumaczeń, jednak te pisemne medyczne skradły moje serce, a cała przygoda zakończyła się napisaniem słownika i tytułem magistra. To właśnie w stolicy stawiałem swoje pierwsze poważne kroki w nauczaniu zarówno osób indywidualnych, jak i grupowych. Na moich zajęciach często kładę nacisk na wymowę. Z żelazną konsekwencją egzekwuję wiedzę swoich kursantów, co, mimo ich początkowego niezadowolenia, bardzo często stanowi o ich późniejszym sukcesie.

W „Simply” uczę od niedawna, ale czuję się tak, jakbym tu pracował od zawsze.

Prywatnie interesuję się niemalże wszystkim z zakresu historii starożytnej, językoznawstwa, tłumaczeń, literatury, itp. Moja miłość do języków rozrasta się z roku na rok i od jakiegoś czasu obrała sobie kurs na Szwecję oraz języki starożytne (Łacina, Greka). Gram zarówno na instrumentach muzycznych, ale też nie lekceważę gier komputerowych. Ostatnio złapałem bakcyla na go-karting i rolki. Z chęcią spotkam się z Wami na zajęciach, bo będzie o czym gadać.

CATEGORY:
Angielski