FAQ

ZNAJDZIECIE TU ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA. JEŚLI CIĄGLE MACIE WĄTPLIWOŚCI – PISZCIE LUB DZWOŃCIE, CHĘTNIE ODPOWIEMY.

Ile czasu trwa lekcja? (Godzina zegarowa czy lekcyjna?)

Zajęcia dla dorosłych i młodzieży trwają zazwyczaj 90 minut, jednak zajęcia godzinne np. w przypadku konwersacji i zajęć indywidualnych są również możliwe. Zajęcia dla dzieci trwają 60 minut, a nawet 45 minut, w zależności od wieku dzieci i ich indywidualnych możliwości.

Ile zajęć w tygodniu przewidujecie?

Większość kursów prowadzimy w trybie jeden raz w tygodniu po 90 minut. Na życzenie kursantów  możemy zwiększyć częstotliwość zajęć do dwóch razy lub uzupełnić standardowy kurs konwersacjami.

Jak duże są grupy?

Grupy maksymalnie liczą 6 osób (cena zależy od liczby osób w grupie i lektora prowadzącego zajęcia, np. miesięczny koszt zajęć w grupie 4-osobowej z polskim lektorem wynosi 160 zł, a w grupie 5-6-osobowej – 140 zł).

Czy zapewniacie materiały do nauki?

Zapewniamy materiały do nauki.

Jakie są warunki płatności?

Przyjmujemy opłaty za miesiąc z góry do 10-tego każdego miesiąca.  Przy płatności za semestr z góry przysługuje zniżka w wysokości – 5%.

Na jak długi okres podpisujemy umowę? (miesiąc, semestr, rok)

Większość naszych uczniów podpisuje umowę bezterminowo z możliwością wypowiedzenia jej w dowolnym momencie z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Czy jeżeli nie zjawię się na zajęciach będę musiał płacić za niewykorzystane godziny?

Tak. W przypadku zajęć grupowych miesięczna opłata jest stała i nieobecność na zajęciach nie wpływa na jej pomniejszenie. Dzięki temu, nawet w sytuacji, gdy reszta grupy nie pojawi się na lekcji, nie zapłacimy za zajęcia jak za lekcję indywidualną.

Zajęcia indywidualne można przesunąć na inny termin pod warunkiem, że zgłosi się to z wyprzedzeniem (co najmniej 24 godzinnym i w godzinach pracy biura).

Z jakim wyprzedzeniem muszę zgłosić nieobecność na zajęciach, aby nie ponosić płatności za niewykorzystane zajęcia?

Przy zajęciach grupowych nie przewidujemy takiej możliwości.

W przypadku zajęć indywidualnych lekcję można przesunąć na inny termin (pod warunkiem, że zgłosi się to z wyprzedzeniem), lecz nie odwołać.

Swoją  nieobecność należy zgłosić z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem. Gdy słuchacz zgłosi swoją nieobecność bez zachowania 24-godzinnego wyprzedzenia  jest to tak zwane Late Cancellation i jest ono w pełni platne.

Czy zajęcia są prowadzone z polskim lektorem czy native speakerem?

Zajęcia u nas w szkole prowadzone są zarówno przez nativów, jak i polskich nauczycieli – kwestia wyboru przez ucznia.

Czy do grupy przypisany jest jeden lektor?

Do grupy przypisany jest jeden lektor, jednak w przypadku urlopu czy choroby jest zapewniane za niego zastępstwo.

Kiedy prowadzone są zapisy na kursy?

Zapisy prowadzimy na bieżąco, a nowe grupy tworzymy, gdy tylko zgłaszają się chętne osoby. Do części grup można dołączyć w trakcie roku (pod warunkiem, że nie chcemy zapisać się na kurs od podstaw).

Dlaczego my?

Jesteśmy szkołą językową, która dopasowuje się do potrzeb swoich uczniów i tworzy spersonalizowane kursy językowe.

Elastyczność
Pasja
Kreatywność
Profesjonalizm