Jacek

Hiya! – as they tend to say in Glesga.

Mam na imię Jacek i uczę języka angielskiego od prawie czterech lat, z czego ponad trzy w Simply Speaking. Zanim zacząłem kształcić się w kierunku nauczycielskim, chciałem zostać informatykiem. Tyle z tego zostało, że język techniczny nie jest dla mnie problemem. Tytuł licencjata uzyskałem w częstochowskim Centrum Języków Europejskich, wtedy kiedy jeszcze szkoła ta była objęta opieka metodyczną Uniwersytetu Wrocławskiego. Natomiast stopień magisterski zdobyłem na Glasgow University w Szkocji, jednym z uniwersytetów wchodzących w skład Russell Group – według niektórych, odpowiednika amerykańskiej Ivy League.

W Simply zajmuję się językiem ogólnym, czasem wprowadzając elementy biznesu, jeśli moi uczniowie – raczej dorośli niż młodsi – są tym zainteresowani. Staram się wykorzystywać doświadczenie językowe, jakie nabyłem w Irlandii i Szkocji – łącznie byłem tam cztery lata, jak i doświadczenie zawodowe – pracowałem w bardzo wielu miejscach robiąc różne rzeczy. Miałem m.in. okazję uczyć języka na dość dużej chińskiej uczelni.
Dodatkowo, w kliku wrocławskich firmach, dużych i małych, prowadzę obecnie kursy biznesowe, dzięki którym wzbogaca się moja wiedza z zakresu interesów wszelakich.

W tak zwanym czasie wolnym zajmuję się wszystkim, czym się da. Raz pójdę amatorsko pograć w grupie teatralnej „Trzecia Środa”, innego zaś wybiorę się na wrocławskie Osobowice, żeby postrzelać z łuku tradycyjnego bambusowymi strzałami. Parę dodatkowych pomysłów ciągle drzemie mi pod czaszką, ale o tym będziemy pisać, jak już się ziszczą.

Kto ma ochotę na lekcje, zapraszam do Simply Speaking!