Agnieszka

Zawód lektora to dla mnie wymarzona praca – w której robię to, co lubię. Język angielski jest moją życiową i wciąż niekończącą się pasją.

Uwielbiam kontakt z ludźmi, dzielenie się doświadczeniami i zainteresowaniami. Staram się przekazywać wiedzę ciekawie i nieszablonowo. Podczas zajęć dbam, aby atmosfera była swobodna i przyjazna, co ma wspierać bezwstydność mówienia. Jestem cierpliwa i wyrozumiała, ale również wymagająca. Ponadto jestem otwarta i elastyczna – to Uczeń dopasowuje kurs do siebie, swoich potrzeb i celów. Tak więc staram się zawsze skroić wszystko na miarę. Razem w trakcie trwania kursu obieramy kierunki, którymi Uczeń chce podążać, tak aby mógł rozwijać te zasoby językowe, którymi jest najbardziej zainteresowany (język jako hobby, język jako środek do awansu zawodowego, język do uzyskania certyfikatów).

Uczę wszystkie grupy wiekowe: dzieci w wieku szkolnym – aby przez zabawę zarazić ich miłością do języka, młodzież – którą wspieram we wszystkich typach egzaminów, dorosłych – w osiąganiu wyznaczonych celów językowych oraz seniorów – którzy ciągle mają energię i chęć do rozwoju.

Uważam, że możemy osiągnąć z Uczniem wszystko, ale wymaga to cierpliwości i współpracy. Za każdym razem jest to niesamowita podróż, w której mogę towarzyszyć Uczniowi i podążać ścieżkami, które nam wyznaczy. Moim zadaniem jest tą podróż umożliwić, albo przynajmniej znacznie ułatwić, tak aby na końcu osiągnąć wyznaczony cel.

Zapraszam na językową podróż 😉