Edyta

Witam!

Z zawodem nauczyciela jestem związana od 1994 roku, wciąż czerpię z niego przyjemność i satysfakcję, co pewnie wynika z faktu, że nadal wkładam w nauczanie serce i część siebie.

Lata pracy z młodzieżą maturalną, rola egzaminatora i wychowawcy to początek mojej kariery przekazywania wiedzy i pasji. Uzbrojona w wiedzę teoretyczną, rozpoczęłam jednak od mentoringu dla studentów filologii w Kolegium Języków Obcych w Lesznie, przyjmując tę ofertę jako wyróżnienie, doskonaliłam swój warsztat pracy idąc w kierunku podnoszenia kwalifikacji w zakresie metodyki.

Dzięki pracy w  szkołach wyższych oraz prowadzeniu szkoleń w firmach nabyłam niezwykle cenną umiejętność pracy z ludźmi w każdym wieku oraz dostosowania się do ich indywidualnych potrzeb. Gdy w pewnym momencie życia los na kilka lat rzucił mnie do ‘kraju porządku’, wykorzystałam tę okazję na doskonalenie umiejętności nauczania języka polskiego obcokrajowców.

Kultywując tradycje rodzinne jestem również absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, a wypracowana wytrzymałość, nie tylko fizyczna, procentuje :)

Największą przyjemność sprawia mi realizowanie się we wszystkich dziedzinach życia, które sprawiają, że idę do przodu, czerpiąc radość i satysfakcję, a są to przede wszystkim sport, podróże i bycie mamą!